Preču kategorijas
Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
184
185
186
187

ECO Produkti

ECO LABEL vai ekomarķējums ir zīmes, kas izvietotas uz produktu iesaiņojumiem un norādīts pie produktiem mūsu mājaslapā, kas Jums palīdzētēs ātri un viegli identificēt produktus, kas atbilst noteiktiem vides veiktspējas kritērijiem un tāpēc tiek uzskatīti par "videi vēlamiem".

 


FSC® (Forest Stewardship Council)

The Forest Stewardship Council® (FSC®) ir globāla bezpeļņas organizācija, kura izveidota, lai veicinātu atbildīgu meža apsaimniekošanu visā pasaulē. FSC dod iespēju uzņēmējiem un patērētājiem veikt apzinātu izvēli meža produkcijas iegādē. Tādā veidā, iesaistot tirgus dinamikas spēku, FSC rada pozitīvas pārmaiņas.

Eko-marķējums - EU ECOLABEL

EU Ecolabel ir sertifikāts, ko pārvalda Eiropas Komisija ar neatkarīgām un objektīvām organizācijām. ES ekomarķējums garantē ļoti zemu vides ietekmi papīra ražošanā, pateicoties zemām gaisa un ūdens emisijām, samazinot elektroenerģijas patēriņu, uzlabojot atkritumu reģenerāciju un veicot preventīvus pasākumus cilvēku veselībai.

The Nordic Swan label

"Zaļais gulbis" ir oficiālais Ziemeļvalstu ekomarķējums, kura mērķis ir ievērojami samazināt ikdienas patēriņa radīto negatīvo ietekmi uz vidi, palīdzot cilvēkiem izvēlēties "zaļās" jeb videi draudzīgās preces un pakalpojumus. Tajā novērtēta produktu ietekme uz vidi visā to aprites ciklā. Marķējums garantē, ka ir ņemtas vērā klimata prasības.

C2C

Ir veids, kā izstrādāt produktus vai procesus, kas vairāk darbojas kā dabiskas sistēmas. Šī projektēšanas metode ir paredzēta, lai aizstātu metodi kas sākas ar jaunām izejvielām, kas iegūtas no zemes un beidzas ar atkritumu kaudzēm.

WEIR (Evans Vanodine GreenTick) 

Ražotājs Evans Vanodine analizē katru sevis ražoto produktu, izmantojot Green Tick sistēmu. Jo mazāks kopējais produktu rādītājs, jo mazāka ietekme uz vidi. Produkti, kuru ietekmes novērtējums ir zems tiek apzīmēts ar GreenTick logotipu uz etiķetes. Links: Evans Vanodine Green Tick

Akcijas preces Skatīt vairāk

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā
Tennant V10 putekļsūcējs sausai un mitrai uzkopšanai, 16L Tennant V10 putekļsūcējs sausai un mitrai uzkopšanai, 16L MV102044